top of page

EGE ELEKTRA - Yeni Nesil Enerji için rehberiniz

Küresel ısınma nedeni ile çevresel sorunların oldukça arttığı günümüzde işletmeler iklim değişikliğine karşı sürdürülebilir bir strateji yaklaşımını benimseyerek sorumluluklarını yerine getirmeyi hedeflemektedir.

 

Firmamız; yenilenebilir enerji üretimi, enerji verimliliği, karbon yönetimi, karbon piyasasına yönelik proje geliştirme konularında hizmet vererek müşterilerinin sürdürülebilirlik hedeflerine hazırlanmasını sağlamaktadır. Gerekli görüldüğünde bu konularda öncü uluslararası firmalar ile beraber çalışılmaktadır. 

EGE ELEKTRA olarak, yenilenebilir enerji yatırımları için en uygun yatırım modelini oluşturuyor, yatırım risklerini belirliyor, regülasyon gerekliliklerini tespit ederek müşterilerimizin yatırımları için doğru kararlar almalarını sağlıyoruz.

Yenilenebilir enerji alanında teknik & finansal fizibilite çalışmalarından, regülasyon ve pazar araştırmaları ve EPDK, TEİAŞ izin süreçlerine kadar geniş bir yelpazede hizmet sunuyoruz.

 

Teknik konularda yenilenebilir enerji alanlarında uzman ekip ve çözüm ortaklarımızla yaptığımız iş birlikleri ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını entegre bir şekilde karşılıyor ve sonuç üretiyoruz.

bottom of page